Historia

Historia naszego zakładu datuje się od połowy lat siedemdziesiątych natomiast pod szyldem Peter's istniejemy od roku 1989.

Na sukces naszej firmy składają się; pokaźny zespół wysoce wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesny park maszynowy firm takich jak Durkopff, Yuki.

Pozwala to nam być liczącym się partnerem dla naszych kontrahentów zarówno krajowych jak i zagranicznych (eksportujemy do Czech, Słowacji, Węgier i na Ukrainę) jak i poważnym konkurentem dla innych firm z tej branży.

Możliwości

Możliwości produkcyjne naszej firmy są na tyle duże, że weszliśmy również dość poważnie we współpracę z firmami, które zamawiają koszule dla swoich pracowników (są to firmy z branży ochroniarskiej, Straży Miejskiej, Policji). Realizujemy też projekty dla wielkich światowych firm korporacyjnych i śmiało możemy powiedzieć że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni zarówno z naszych wyrobów jak i podejścia do całego przedsięwzięcia.

Certyfikaty

Zakład Konfekcji Peter’e Fashion uzyskał certyfikat Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej (zobacz) na produkcję koszul męskich zarówno służbowych jak i wyjściowych dla pracowników straży. Realizujemy też projekty dla wielkich światowych firm korporacyjnych i śmiało możemy powiedzieć że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni zarówno z naszych wyrobów jak i podejścia do całego przedsięwzięcia.

Sukcesy

Ostatnim naszym sukcesem i dowodem na to, że wyroby naszej firmy są produktem wysokiej jakości jest wykonanie koszul męskich dla pracowników i dziennikarzy Telewizji Polskiej (zobacz) na obsługę wizyty Papieża Benedykta XVI oraz obsługę Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2006 w Niemczech.

Na życzenie oferujemy koszule z wyhaftowanym logo firmy lub innym motywem. Do swojej produkcji wykorzystujemy wysoko gatunkowe tkaniny bawełniane, mieszanki bawełny produkcji krajowej i zagranicznej.

W 2008 wystawialiśmy się na miedzynarodowych targach mody STYLE KABO w Brnie.

Dystrybucja

Posiadamy bardzo dobrze rozwiniętą sieć dystrybucyjną, przez co nasi specjaliści do spraw sprzedaży zapewniają stały kontakt klienta z naszą firmą. Pozwala to na bieżące zapoznanie klienta z nowymi trendami oraz wzorami naszych produktów. Zespół naszych projektantów śledząc najnowsze trendy w światowej modzie przenosi je na rodzimy grunt.

Gwarantujemy powtarzalność wzorów i kolorów. Na bazie zebranych doświadczeń sądzimy, że jesteśmy firmą bardzo solidną, bystrą, produkującą wyroby bardzo wysokiej jakości, wsłuchującą się w uwagi klientów.

Nasze atuty to:

  • Atrakcyjne ceny
  • Stała współpraca
  • Bardzo krótkie terminy realizacji zamówień
  • Dostarczamy wyroby własnym transportem
  • Elastyczność podczas negocjacji warunków współpracy przy większych zamówieniach

KRD

Do góry